Sağlık Sigortaları

Kaza veya hastalık sonucu oluşacak giderlerinizin karşılanması için hazırlanmış Sağlık Sigortaları iki bölüme ayrılır.


💕 Özel Sağlık Sigortası :

Özel Sağlık Sigortası, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Sigortalıların herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkan ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflar, yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılanır.

Seçtiğiniz ürünün kapsamına göre "A Plus" Hastanelerden hizmet alabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortalarını temel olarak 2 ana seçenek şeklinde tercih edebilirsiniz.

- Sadece Yatarak teminatı

- Yatarak + Ayakta tedavi teminatı

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanı sıra sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan karşılanması için hazırlanmış sigortalardır. Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır.

Neden Yatarak Tedavi Teminatı ?

Sağlığımıza kavuşmak için gerekli olan bazı ameliyat maliyetlerinin aslında ne kadar yüksek olabileceğini biliyor musunuz?

Troid ameliyatı ortalama 14.000 TL

Kalp ameliyatı(bypass) 22.500 TL'den başlıyor

Bel Fıtığı Ameliyatı Ortalama 17.500 TL

Menisküs Ameliyatı 9.500 TL

Bunların başımıza hiçbir zaman gelmemesi en büyük temennimiz ve bunun için sağlıklı yaşamak ve sağlıklı kalmayı destekliyoruz. Ancak finansal açıdan bugünden tedbirimizi almak ve risklere karşı hazırlıklı olmak bizim elimizde. Siz de yüksek maliyetli risklere karşı korunmak ve güvende hissetmek istiyorsanız Yatarak Tedavi Teminatını tercih etmelisiniz.

Yatarak Tedavi Teminatı Neleri Kapsar ?

Yatış gerektiren tedaviler, ameliyatlar ve hatta hastanede geçirdiğiniz süre içerisinde konaklayacağınız oda ve yemekleriniz dahil bu teminat kapsamında ödenir.

Neden Ayakta Tedavi ?

Grip olduğunuzda ya da başınız ağrıdığında, karşı karşıya kalacağınız sağlık giderlerinden çekinmeden, rahatlıkla doktora gitmek, doktorunuzun talep etmiş olduğu tetkikleri yaptırabilmek istiyorsanız Ayakta Tedavi Teminatını tercih etmelisiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı Neleri Kapsar ?

Rahatsızlandığınızda ya da kendinizi çok da iyi hissetmediğinizde, bir doktor gözetimine ihtiyaç duyduğunuz anda gerekecek muayene, doktorunuzun talep edebileceği tetkikler ile laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri, hatta ilaçlarınızı dahi Ayakta Tedavi Teminatı kapsamına dahil etmeniz mümkün.

Sağlık giderlerinizin tamamının sigorta şirketiniz tarafından ödenmesini tercih edebileceğiniz gibi, belirli bir oranını bütçeniz dahilinde kendiniz karşılayarak katılım paylı bir plan seçebilir ve böylelikle özel sağlık sigortanıza daha düşük primlerle sahip olabilirsiniz.

Neden Check-Up ?

Belirli aralıklarla sağlık durumunuzu kontrol ederek, hastalıklar ortaya çıkmadan gerekli önlemleri almak ve sağlığınızı korumak istiyorsanız Check-up yaptırmak sizin için iyi bir önlemdir.

Hamilelik ve Doğum Teminatı

Bebek sahibi olmayı planlayanlar için...

Neden Hamilelik ve Doğum Teminatı ?

Bebek sahibi olmayı düşünüyor ve özel hastanede doğum yapmak istiyorsanız, yüksek maliyetlere karşı korunmak ve güvende hissetmek için Hamilelik ve Doğum Teminatını tercih etmelisiniz.

Hamilelik ve Doğum Teminatı Neleri Kapsar ?

Hamilelik döneminde oluşabilecek hamilelikle ilgili her türlü tetkik, tedavi ve muayene giderleri bu teminat kapsamında karşılanır.

Yeni Doğan Bebek Teminatı ile Kapsamınızı Genişletin

Doğum sonrası yeni doğan bebeğiniz için yapılan tetkikleri ve aşıları kapsamınıza alarak teminatınızı genişletebilirsiniz.

Bütçeye Göre Ayarlanabilen Sağlık Sigortası

Hamilelik ve doğum giderlerinizin limitsiz olarak karşılanmasını tercih edebileceğiniz gibi, belirli bir tutara kadar olan kısmını sigorta şirketinizin karşılamasını isterseniz limitli bir plan seçerek özel sağlık sigortanıza daha düşük primlerle sahip olabilirsiniz.