Groupama Elit Kasko Sigortası


Teklif Al

Süper Özel Oto

Geniş teminatlar ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına almak için Genişletilmiş Kasko Süper Oto sizin için doğru seçim!

Aracınızın; Yanma, çarpma, çarpışma zararları, Hırsızlıktan doğan kayıplarını kaskonuz sizin için üstlenir.

Araç içindeki yolcuların; Ferdi kaza teminatları (tedavi masrafları vb...) Karşı araca verilebilecek mal ve can zararlarını (Trafik Sigortası limitlerinin üzerinde kalan kısım için) bu kasko ürünü ile güvence altına alabilirsiniz.

Araç Asistans hizmetleri, Mini Hasarların Onarımı, OTO Ekspres’O gibi birçok Artı hizmet için Groupama Farkını seçin!


Genişletilmiş Kasko Elit Sigorta

Aracını azami dikkat ile süren, dolayısı ile kaza yapma olasılığı daha düşük bir sürücüyseniz, size Genişletilmiş Kasko Elit Sigorta ürünümüzü öneriyoruz.

Groupama Sigorta'da, Genişletilmiş Kasko Elit Sigorta ile hasarsız sürücülerimizi hem uygun fiyat önererek, hem de ekstra teminatlar sunarak ödülllendiriyoruz.

Hasarsızlık indirim oranı %40,%50,%60,%65 olan müşterilerimize hasarsızlık indirimini koruma imkanı sunuyor, Sizin ve eşinizin günlük yaşantıları sırasında meydana gelebilecek kapkaç risklerine karşı olası kayıplarınızı da bu özel kasko ürünü ile güvence altına alıyoruz.

Araç Asistans hizmetleri, Mini Hasarların Onarımı, OTO Ekspres’O gibi birçok Artı hizmet için Groupama Farkını seçin!

Orient Kasko

Kasko ürünümüz ile;Aracınıza gelebilecek zararlara karşı Orient Kaskoile ,3. Şahıslara ve bunların mallarında meydana gelecek zararların Trafik limitlerini aşması durumunda size mali koruma sağlayan İhtiyari Mali Sorumluluk teminatına,Ayrıca Kasko ile Aracınızla meydana gelebilecek bir kaza sonrası sürücü ve yolcular için ölüm, sakatlık halleri ile kasko poliçesinde temin edilmiş ise tedavi masraflarını karşılayan bir Koltuk Ferdi Kaza teminat'ına,Aracınızla meydana gelebilecek bir kaza sonucu aleyhinize bir dava açılması halinde size koruma sağlayan Hukuksal Koruma Teminat'ına,Bir kaza ya da arıza ya da benzin bitmesi, seyahat esnasında evde meydana gelen zarar, ölüm gibi haller durumunda yol kenarı yardım, çekme, kurtarma, lastik değiştirilmesi, seyahatin yarıda kesilmesi sebebiyle ulaşım ve konaklama, tıbbi nakil gibi bir çok hizmetin yer aldığı Asistans Hizmetlerine, Kiralık araç hizmetine, Kasko Poliçesinde belirtilen ölçüsel limitler çerçevesinde, araçta meydana gelen çizik giderme, göçük düzeltme, Leke çıkarma gibi hizmetlerin yer aldığı Mini Onarım Hizmetlerine,Orient Kasko ile sahip olursunuz.

Kasko ile Poliçede belirtilen ölçüsel limitler çerçevesinde, araçta meydana gelen çizik giderme, göçük düzeltme, Leke çıkarma gibi hizmetlerin Mini Onarım Hizmet noktalarında giderilmesi halinde hasar dosyası açılmayacaktır ve bu sebeple Kasko poliçenizin hasarsızlık indirimi bozulmayacaktır.

Kasko Sigortası neden yaptırılmalıdır?

Groupama Sigorta’dan Kasko Sigorta poliçesi alanlar; hasarsızlık indirimi koruma ek teminatından mini onarım hizmetine, çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Kasko Sigortası ile hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin ve Avrupanın en köklü ve öncü sigorta şirketi Groupama Sigorta ile Ortadoğunun en güçlü sigorta Şirketi Orient Sigorta'nın, tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

* İkame araç seçenekleri geniş bir yelpazede olup lüks segment araçları da kapsamaktadır.

** Birleşik Kasko ve Pert Kasko için verilen teminat farklılıkları içermektedir.

Teklif Al

Hakkımızda

Sigortacılık mezunu
uzman personelimizle,
1995 yılından beri
taleplerinize uygun
çözümler üretiyoruz.

İletişim Bilgileri

  • Adres: Hırka-i Şerif, Eski Alipaşa Cd. 9/4C Fatih / İstanbul

  • Tel: (0212) 523 35 35

  • Gsm: (0532) 431 52 31

  • Email: Mail için tıklayın

Sosyal Medya